Online prihláška na prácu s triedou

image_pdfimage_print

Online prihlášku na prácu s triedou môžete vyplniť tu:

Prihláška na prácu s triedou

Polia označené * sú povinné.

Prihlášku nám prosím pošlite minimálne 7 dní pred termínom uskutočnenia stretnutia s triedou. Pokiaľ nám nebude do tohto termínu prihláška doručená, Váš termín vnímame ako zrušený.

Odporúčame Vám, aby ste sa pred stretnutím s triedou oboznámili s aspektmi a našimi východiskami práce s triedou. Nájdete ich na: https://cpppapba2.sk/oddelenia/oddelenie-prevencie/praca-s-triedami-den-otvorenych-dveri/.

Help Text
Help Text

Je potrebné prísť do Centra pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie (CPPPaP) Bratislava II (mapu a popis, ako sa k nám dostať, nájdete na: https://www.cpppapba2.sk/kontakty/) o 8:45. Po krátkej konzultácii s učiteľom/-kou o situácii v triede, začína stretnutie okolo 9:00. Stretnutie spravidla trvá do 12:00 a na konci stretnutia je konzultácia s učiteľom/-kou o tom, čo sa dialo počas stretnutia, prípadne naše závery a odporúčania. Žiaci si musia priniesť pitie a vlastné jedenie. Nepotrebujú prezuvky.

Po odoslaní prihlášky budú jej kópie zaslané na obe uvedené emailové adresy - ak sa Vám ju nedarí poslať, skontrolujte, či ste vyplnili všetky polia.

image_pdfimage_print